Akcia uvoľnenie pre mužov

akcia UVOĽNENIE

pre mužovAkcia UVOĽNENIE pre mužov. Potešte seba a svojich blízkých jedinečným zážitkom. Objednajte sa na zvýhodnenú masáž. Alebo darujte darčekový poukaz. Nechajte sa hýčkaťTradičná tantra masáž, 90 MIN.

Cena 99 €

Bežná cena 140 €

Kvalitná tantra s masážou intimit nie je usilovanie sa o vyvrcholenie. Je to príjemná skúsenosť z vedomého dotyku, ktorý odovzdávame s láskavosťou a citlivosťou. Vyvrcholenie môže nastať a nemusí. Takto vami prijatá masáž je ozdravným a radostným zážitkom.

Masáž obsahuje:
 • nápoj, zoznámenie sa, sprcha – táto časť nie je súčasťou doby trvania masáže
 • tantrický pozdravný rituál, naladenie sa na životnú energiu
 • masáž rukami, v nahote vašej a  masérky
 • prijímate masáž, odpočívate a k masérke jste pasívny
 • prípravná relaxačná časť masáže
 • masáž celého tela
 • masáž intímnych častí
 • aromaterapia vysoce kvalitnými esenciami Young Living,
 • vyvrcholenie môže  alebo nemusí nastať
 • záverečná relaxácia s rituálom
 • sprcha

Tradičné prvky masáže používame individuálne a intuitívne podľa Vášho naladenia. To znamená, že každá masáž je jedinečná, má iný priebeh a to v rámci daných tradičných postupov.

Čo si odnesiete:
 • pomôžeme vám znovu nájsť vnútornú rovnováhu,
 • spojite sa s podstatou vášho mužstva,
 • naprosté uvoľnenie.
Valentín pre páry Sávitryí tantra masáež

MASÁŽ RELAXÁCIA PRE MUŽOV, 60 MIN.

Cena 49 €
Bežná cena 60 €

Príjemný a bezpečný odpočinok s relaxačnými prvkami meditácie. Masáž prebieha v spodnej bielizni a sarongu (veľkej šatke), bez masáže intímnych oblastí.

Vytvoríte si dôveru k tantre a pripravíte sa na možný vstup do ďaľších celotelových láskavých vzrušujúcich masáží .

Pravidelným využívaním programu Relaxácia sa harmonizuje a ozdravuje Vaše telo a duša.

 

Masáž obsahuje:
 • nápoj, zoznámenie, sprcha – táto časť nie je súčasťou doby trvania masáže
 • tantrický pozdravný rituál, naladenie na životnú energiu
 • masáž rukami
 • prijímate masáž, odpočívate a k masérke jste pasívny
 • jemná, veľmi príjemná masáž celého tela bez intímnych oblastí
 • aromaterapia vysoce kvalitnými esenciami Young Living
 • záverečná relaxácia s rituálom
 • sprcha

Moderné prvky masáže používame individuálne a intuitívne podľa naladenia ošetrovaného. To znamená, že každá masáž je jedinečná, má iný priebeh a to v rámci daných  postupov.

Čo si odnesiete:
 • relaxáciu,
 • nový zážitok,
 • budete mať viac životnej energie.

Akciu využijete na masáže v Bratislave, Priehradná 26 A a v Nitre.
Poukážka platí 6 mesiacov od dátumu vystavenia.
Trvanie akcie 11. 3. 2019 – 31. 3. 2019

Akcia Uvoľnenie pre mužov


Chcem sa objednať alebo kúpiť darčekový poukaz

Beriem na vedomie, že pre ďalšiu komunikáciu a riadne plnenie služieb sa spracúvajú moje osobné údaje (meno, tel.č., e-mail, prípadne fakturačné údaje). Zásady ochrany osobných údajov


Ako objednať a uhradiť darčekový poukaz?

 1. Objednat telefonicky +421 905 343 543 alebo písomne xenyie@tantrasavitry.sk alebo formulárom vyššie
 2. Platba prevodom: č.ú.: 2201191543/8330, IBAN: SK2583300000002201191543
 3. Poukážku Vám pošleme poštou alebo oskenovanú e-mailom
 4. Darčekový poukaz pošleme na dobierku – cena za dobierku 5,- EUR.
 5. Alebo osobne Vám darčekový poukaz odovzdáme

Ako sa obdarovaný/á objedná na masáž?

Vyberie si termín, ktorý mu vyhovuje, prípadne i masérku alebo maséra a objedná sa.

Milá Sávitryí, ďakujem za krásné zážitky, ktoré su u vás dopriavam už 5 rokov. Som veľmi spokojný s vašimi masážami a cítím, že mi pomáhajú v živote. Som viac kľudný, vyrovnaný aj doma v sexe všetko funguje, ako má

Karel obchodník

Odkaz pre Mariannu a odporúčanie: Bolo to excelentné a famózne. Nikdy som nič podobné nezažil. A to som bol na viacerých masážach. Teším sa už na ďalšiu návštevu. Ďakujem

Richard

Nevedela som čo mám očakávať od tantrickej masáže v chráme Sávitryí Tantra ma naučila spomaliť, precítiť daný okamžik a odovzdať sa mu. Ukázala mi krásu dotyku. Ako vie byť dotyk oslobudzujúci, uvoľňujúci a zároveň liečivý pre moju dušu a telo. Týmto by som sa chcela poďakovať Xenyie že bola skvelou sprievodkyňou a ukázala mi krásu Tantry.

Mirka

Xenyie, ďakujem za veľmi krásnu masáž. Cítila som sa ako Bohyňa.

Vierka

Milá Suhayila, děkuji Vám za Vaše včerejší hluboké pochopení, něhu a mistrovský přístup k tantra masáži. S Vaší pomocí jsem v sobě objevil nové a báječné věci. A to je opravdu k nezaplacení. Musím uznat, že z některých svých zážitků jsem velmi překvapený. Otevřely se mi dveře do nového vnímání sexuality a možností mého těla. Děkuji Vám ze srdce a jsem s úctou

Roman

Milá Xényie, minulý týždeň ma masírovala Freya. Masáž bola neuveriteľná, aj orgazmus som zažila. Iba z láskavých vedomých a tak nežných dotykov. Chýbali mi. Miestnosť, hudba, atmosféra, všetko bolo príjemné. Vidíme sa čoskoro

Lívia

Milá Freya, bolo to úžasné, mala som pocit slobody, uvoľnenia, radosti…zabudla som na stresy každodenného života…dokonalé!!!doporučujem:-)

Maria

Ďakujem Marianna, bola som u Teba na Harmonizácii čakier. Cítila som sa unášaná vlnami mora a teraz mám žiarivé oči

Eva

Mal som pri masáži úžasné pocity, len tak byť a o nič sa nestarať, užívať si príjemné dotyky, stratiť sa v nich, stratiť sa celý, odpútať myseľ, stratiť telo, len byť… Slová sú však len slová a nemôžu vyjadriť celú škálu pocitov, ktoré som pri tom pociťoval. Jednoducho treba to skúsiť a zažiť, ako sa hovorí na vlastnej koži a mám dojem, že s každou ďalšou masážou sa tie pocity menia a sú intenzívnejšie.

Miro

Marianna, absolvovala som už niekoľko tantra masáží, ale Tvoja bola excelentná. Ďakujem za mimoriadny zážitok.

Kristýna

Odporúčam naozaj každému kto chce zažiť pravú Tantra masáž, Xenyia detajlne do hĺbky pracuje s energiou a pozná na tele body ktoré ani neviete že máte, masáž vie s vami dobre precítiť, dosiahol som jednak stav úplného uvoľnenia mysle a aj dosť silný orgazmus, takže nedajte sa zlákať len na sexi fotky 20 ročných čajočiek, hoci ste aj mladí chalani na Tantru je niekedy lepšie ísť staršej a skúsenejšiej

Tomáš

Bol som na programe Energia, nevedel som, že viem byť tak dlho vzrušený. A popri tantrickom dychu som mal v tele vibrácie. Zaujímavý zážitok

Vlado IT specialista

Dostala som masáž ako darček od dcéry a nevedela som do čoho idem. Obávala som sa, čo ma čaká. Bola som milo prekvapená, z príjemného priebehu masáže. A predovšetkým následujúce dny po masáži som bola plná energie a vitality. V súkromnom živote aj v práci. S priatelom som prežívala nové vnímanie nášho intímného života. Ďakujem ti Freya”

Klára

Milá Xenyie, ďakujem veľmi pekne za precítenú a jemnú masáž. Zaobchádzanie bolo plné dôvery a cítil som sa veľmi príjemne. Ešte aj dnes vyzerám inak a je to pre mňa fascinujúce.

Zolo

Milá Xenyie, boli sme u Vás a u Freyi na párovej masáži. Všetko bolo veľmi profesionálne, masáž príjemná. Užili sme si náš spoločný čas a zrelaxovali sme. Vrelo odporúčame.

Majo a Nika


Prečítajte si o benefitoch tantra masáže
pre mužov a pre ženy