FAQ

Najčastejšie kladené otázky


Garantujeme kvalitu, tradíciu, spoľahlivosť od roku 2008. Vaša spokojenosť s celotelovými, láskavými a vzrušujucími masážami je naša radosť.

Máte svojú osobnú otázku, na ktorú tu nenachádzate odpoveď? Využite formulár, my Vám s radosťou odpovieme


Poskytujete vzájomnú masáž?

Sme profesionálne, odborné pracovisko, kde rešpektujeme Vaše osobné hranice. Rešpektujeme aj svoje hranice. Máme jedinečné znalosti a zručnosti. Pri masáži sa úplne koncentrujeme na to, aby ste boli maximálne spokojní, cítili a zažívali mystérium vedomého prebúdzania a využívania Vašej sexuálnej energie. Vaše dotyky nás z tejto koncentrácie odvádzajú a narúšajú jemnosť, s ktorou sa o Vás staráme. Pre Váš prospech a Vaše osobné vnútorné zážitky je najvhodnejšie, aby ste svoju pozornosť pri masáži zameriavali na seba.

Vzájomné masáže neposkytujeme. Ak Vám chýbajú intímne dotyky, ľudská blízkosť, máte problémy v sexuálnej oblasti, potrebujete sa viac milovať so svojím partnerom/kou atd., máme pre Vás riešenie:

  • Tantra masáž Vás s láskou naučíme, aby ste ju mohli používať vo svojom osobnom živote pre krásu a naplnenie Vašich intímnych vzťahov.
  • Prevedieme Vás našimi liečivými terapiami, ktoré Vás povzbudia a dajú Vám nové podnety do sexuálneho života.
  • Príďte so svojím partnerom/kou na párovú masáž, aby aj ona / on zažili pocity, ktoré Vy už spoznáte a sú Vám veľmi príjemné. Otvoríte sa tak vzájomnej úprimnejšej komunikácii. Váš vzťah sa osvieži novým zážitkom, ktorý Vás vzájomne zblížia.
  • Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

Chcem sa dotýkať intimit masérky. Keď budem vzrušený, neovládnem sa.