Masáže

ponuka

originál masáží


Masáže Sávitryí sú celostné zážitkové masáže. Sú nádherným stretávaním, v ktorom  lepšie a do väčšej hĺbky spoznáte svoje telo.  Sú spoznávaním intenzity potešenia a radosti, ktorú môžete vo vašom tele a živote prežívať.  Masáže Sávitryí sú plné láskavých dotykov a zabezpečia vašu relaxáciu na tele a duši. Vyberte si zážitok, ktorý najviac vyhovuje vašej osobnosti a potrebám. Sme tu pre ženy, mužov, páry.  AKO PREBIEHA U NÁS MASÁŽ?

Ako prebieha tantra masáž Sávitryí?

Zveřejnil(a) Tantra Sávitryí dne Středa 27. května 2020


AKÚ MASÁŽ SI VYBRAŤ?

Akú masáž vybrať?

Zveřejnil(a) Tantra Sávitryí dne Středa 27. května 2020

 Tantra Sávitryí

Sávitryí TANTRA

Celotelové zmyselné masáže


Vychádzajú z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Vy relaxujete, užívate si príjemné pocity v tele a pasívne si vychutnávate masáž.  Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť.


 Vitality Sávitryí

Sávitryí VITALITY

Liečivé a vyživujúce programy


Súčasné techniky sexuologickej práce s telom, shiatsu, reflexnej terapie obohacujú základy klasickej tantry.  Komplexné ozdravné a vitalizujúce masážne programy. Zvýšenie schopnosti prijatia seba a prežívania vlastného tela.


 Relax Sávitryí

Sávitryí RELAX

Láskyplná starostlivosť bez masáže intimít


Vo vašej bezpečnej, komfortnej zóne vám budeme otvárať jemnými, pomalými dotykmi vaše zmysly. Vybalansujeme a zharmonizujeme vaše telo a dušu. Masáže sú v spodnej bielizni a sárongu. Zistíte, že aj “klasická” masáž môžeš byť iná.
Budete od nás odcházať osviežení, spokojní a zrelaxovaní.


Ájurvéda Sávitryí

Sávitryí ÁJURVÉDA

 Vychádza z principov ájurvédy, meditácie a vedomého dotyku


Ájurvédska masáž je vykonávaná špeciálne zameranými ťahmi spoločne s prvkami thajskej a shiatsu masáže. Regeneruje organizmus, uvoľňuje telo a odbúrava stres. Ako jediný na Slovensku spájame znalosti masáží ájurvédskych a tantrických.  Ájurvédske masáže vám dopraje skvelá špecialistka z Brna Alice Nováková.


jedinečné

masáže Sávitryí


Masáže Sávitryí sú celostné zážitkové masáže. Sú úžasným nástrojom, ktorý dáva príležitosť spoznať naplno silu vašej vlastnej sexuality. Vďaka našim masérskym schopnostiam, ktoré sú magické, budú vaše zážitky a vnímania nezabudnuteľné. Náš tím je láskavý a príjemný. Naše masáže sú revitalizujúce, uvoľňujúce a plné energie. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorí radi ku nám prichádzajú. Vyberte si zážitok, ktorý najviac vyhovuje vašej osobnosti a potrebám.kvalitná

tantra masáž 


nie je usilovanie sa o vyvrcholenie. Je to príjemná skúsenosť z vedomého dotyku, ktorý odovzdávame s láskavosťou a citlivosťou. Vyvrcholenie môže nastať a nemusí. Takto vami prijatá masáž je ozdravným a radostným zážitkom. 
Chcem sa spýtať alebo objednať

Beriem na vedomie, že pre ďalšiu komunikáciu a riadne plnenie služieb sa spracúvajú moje osobné údaje (meno, tel.č., e-mail, prípadne fakturačné údaje). Zásady ochrany osobných údajov


Prihlásenie do newsletteru

Cenné rady a tipy o vedomej sexualite, láske, partnerských vzťahoch a vedomom bytí.