top of page

6 znakov, ako spoznať kvalitnú tantra masáž

Viete rozlíšiť tantra masáž od erotických a sexuálnych služieb?


Chaos v pojmoch erotická versus tantrická masáž svedčí o tom, že tantra sa začala vnímať ako niečo módneho a teda lepšie predajného než samotná erotická masáž. Ono to totiž lepšie znie. Za tantrickou masáž sa dá skryť všeličo …


Ide to tak ďaleko, že aj niektoré masérky, ktoré vykonávajú erotickú masáž, sú skalopevne presvedčené, že to, čo ponúkajú je jednoducho tantrickou masážou. Ako sa v tom potom majú orientovať ostatní ľudia? Preto sme pre Vás pripravili jednoduchých 6 znakov, ako spoznať kvalitnú tantrickú masáž.Jednoduché vysvetlenie, ktoré Vám pomôže


Tantra je starodávne indické učenie o vedomom živote a kultivácii životnej – sexuálnej energie. V súčasnosti je táto filozofia a slovo tantra zneužívané a znehodnocované. V prípade tantra masáží sa v mnohých prípadoch skrývajú erotické, sexuálne služby, rôzne priváty apod. Je to škoda, pretože skutočná tantra je nádherná cesta sebarozvoja a hlbokého poznania svojich vlastných možností.


Tento článok si môžete pozrieť aj ako video.6 znakov čistej tantra masáže

  1. Na webe sú fotografie skutočných ľudí, ktorým vidíte tváre. Nenájdete tam pásky cez oči, rozmazané tváre, spodné prádlo, veľkosti pŕs a prvoplánovo vyzývavé pozície tela.

  2. Pri každej masérke si prečítate, aké má vzdelanie v oblasti masáží, tantry, osobného rozvoja. Získavanie zručností a vedomostí tantra masérky je dlhodobý a nekončiaci proces.

  3. Masérky majú svoje hranice, to znamená, že v ponuke masáží nie je vzájomná masáž. Prečo tomu tak je, si môžete pozrieť tu. Sú schopné udržať tzv. bezpečný priestor, ako pre Vás, tak pre seba. Pracujú s energiou, meditáciou. Sú celý čas plne prítomné, teda v meditatívnom stave, plne energeticky napojené na Vás. Zároveň si uvedomujú, že sú sprostredkovateľom a nie cieľom procesu.

  4. Ľahko zistíte, kto je garant kvality salónu a jeho históriu. Tento človek sa stará o dlhodobý zodpovedný prístup ku klientele. Zvyčajne píše blogy, prednáša, vyučuje.

  5. Skutočnú tantra masáž nenájdete na zľavových portáloch. Nebude ani na serveroch, ktoré ponúkajú erotické a sexuálne služby. Má totiž svoju hodnotu a nie je to biznis za každú cenu. Mnohé masážne salóny, ktoré ponúkajú rôzne relaxačné a iné masáže zaradili do svojej ponuky aj tantrickú masáž bez väčšej znalosti témy. Preto je vhodnejšie vybrať si špecialistov a masérov na duchovnej ceste.

  6. Otváracia doba a miesto, kde sa salon nachádza sú dôležitý indikátor. Akonáhle si odpoviete na niektorú z nižšie položených otázok ÁNO, nejde o tantra masáž. Funguje salón aj v noci? Môžete si masérku zavolať na hotel alebo domov? Zaplatíte si jej služby na rôzne dlhú dobu mimo salón? Nachádza sa v hoteli alebo v nočnom klube? Ponúkajú alkohol?

Skutočná, čistá, s nehou a láskavosťou robená tantra masáž je krásny zážitok vhodný pre ženy aj mužov.


Ak si radi pozeráte videá, tu je pekné video, ktoré natočila TV Nitrička s našou kolegyňou Mariankou. Marianka tiež vysvetľuje rozdiely medzi tantrickou a erotickou masážou.


Prajem Vám príjemné zážitky s tantrou,


Xenyie
202 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page