top of page

Autentický zážitok z kurzu Tantra masáže (Mária)

Milá pani učiteľka Xenia a milá Marianka, bol to obohacujúci víkend, prvý pre mňa takýto v spoločnosti ľudí, duchovný. Ja už to vnímam ako súčasť mojej cesty - čo má prísť ku mne, sa dostane. Pretože chcem nasledovať otca Boha a Božstvo.


Preto mňa kurz hlavne opäť učil pokore, brať ľudí takých, akí sú a byť sama sebou. Pre mňa je teraz v tejto dobe najdôležitejší rozvoj a spoznanie samej seba. Pretože doba je taká, že každý je v skúške (však to viete) a ozaj je po svete veľmi veľa bludov, klamov a ilúzií. Moja duša už túži vedieť, ako to tu je, poznať samú seba a poznať Boha, pretože spoznala, že Boh ju miluje a chce pre ňu hojnosť dobrého, teda to pravé, skutočné, prirodzené.


Naučila som sa o dotyku. Pretože každé telíčko si pýta starostlivosť, dotyk a opateru a lásku. Aj to moje. Spoznala som dve zlaté ženy, a to nechcem lichotiť, ale je to tak, ste zlatíčka veľké. Proste je to tak, ja sa na veci už učím pozerať také, aké sú. Preto som aj Marianke prirodzene pri rozlúčení dala na líco pusu, pretože s ňou má človek pocit domova.


A hlavne mám úctu k Vám, pretože ja hľadám skutočné veci, čo mi dávajú zmysel, ktoré má posunú. Úctu by som mala mať ku každému, ale chcem povedať toľko, že ďakujem, že ma Boh zaviedol k Vám, k tomu pravému orechovému, čo mi je blízke a nie vzdialené.


A veľmi sa mi páčila kombinácia ľudí na kurze. To ma bavilo. Ja som, priznám sa, konečne bola v spoločnosti sama sebou. No a spomalenie v živote, to je ďalšia moja téma, takže aj preto som povedala, že som na správnom mieste v správnom čase. Kedysi naši predkovia využívali stres na lov a boli poväčšine času v kludovom režime. Dnes je to naopak, aj myseľ ľudí je nastavená naopak. Však to viete.


Bolo mi cťou a rada sa stavím na masáž. Majte sa veľmi krásne.


Autentický zážitok z kurzu Tantra masáže
96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page