top of page

Mužská vitalita a tantra masáž

Mužská vitalita je základom spokojného života muža. Práca so základnou životnou silou, sexualitou, ide priamo k zdroju Vašej energie


Rýchlo pomôže uvoľniť prípadné bloky a ťažkosti, ktoré bránia v ceste hlbokej blaženosti a radosti. Vďaka tomu sa v relatívne krátkom čase pozitívne transformuje rada ďalších okolností Vášho života: vzťahy, práca, životná cesta. Naša masáž má veľký presah, jej úžitok cítite nielen na poli telesného blaha, ale môžete vnímať jej vplyv v celku Vášho života. Mužská vitalita je cieľ, ktorý Vám s radosťou prinášame.Výhody a nové poznania, ktoré prichádzajú s prijímaním tantra masáže


Počas tantrickej masáže muž objavuje svoju vnútornú ženu, postupne sa učí, ako prežívať dotyky celým telom, ako sa prepadnúť do orgazmu, ako vlastne prežívať orgazmus ako žena. Nejedná sa o stratu mužských vlastností, ale o ich podporu a kultiváciu.

Pri vedome vedenej tantra masáži, v okamihu erekcie sa často mužovo vedomie nezužuje iba na malú pohlavnú oblasť. Rozkoš a energia sa nenachádza len v malej panvovej oblasti okolo penisu a vyvrcholenie nie je vlastne obyčajné uvoľnenie energie jedným smerom.


Extáza a energia sa postupne rozširuje do celého tela, z pohlavnej oblasti zaplavuje celé telo, až orgazmus preniká celou bytosťou a nie je rozdielu medzi penisom a celým telom.

Pri tantra masáži sa extáza a uvedomenie orgazmu zvnútorňuje, rezonuje v celom tele, postupne sa rozširuje mimo telo, do priestoru. Vďaka veľkému množstvu energie, ktorá v mužovi vibruje, môže sa spojiť s prírodou, so všetkými ľuďmi, s vesmírom. Rozšírené vedomie je pri tantra masáži skúsenosť veľmi reálna a oslobodzujúca.


Článok si môžete pozrieť aj ako video.Penis, ako vstupná brána k mužskej životnej energii


Pre muža je oblasť pohlavia “vstupnou bránou” k jeho životnej energii. U muža sa energia šíri z pohlavia do zvyšku tela. Pri masáži navyše môže objaviť veľa nových rovín zážitku. Učiť sa práci s dychom, ktorá pomáha energie z intímnej masáže rozprestrieť do celého tela.

Zažiť orgazmus bez ejakulácie, a udržať si tak príjemný pocit sviežosti, vitality a súčasne hlbokého uvoľnenia (Veľký ťah). Pozorná masáž pohlavia a prijímajúci, prirodzený postoj masérky navyše pomáhajú uvoľniť akékoľvek pochybnosti o sebe, pocity hanby a pod.

Spontánne sa naučíte radovať z vlastného tela a “spolupracovať” s ním, mať z neho svojho najlepšieho priateľa.


Milí muži, prajem Vám nezabudnuteľné zážitky s tantrou.


Xenyie Suhayila Komersa


585 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page