Referencie tantra masáž

Nevedela som čo mám očakávať od tantrickej masáže v chráme Sávitryí
Tantra ma naučila spomaliť, precítiť daný okamžik a odovzdať sa mu. Ukázala mi krásu dotyku. Ako vie byť dotyk oslobudzujúci, uvoľňujúci a zároveň liečivý pre moju dušu a telo.
Týmto by som sa chcela poďakovať Xenyie že bola skvelou sprievodkyňou a ukázala mi krásu Tantry.
Mirka

“Pochopil som, že pri Tantra masáži Savitri ide o dotyky, lásku, objatie.”

Karol

“Chýbajú mi obyčajné dotyky a objatie a tu som ich dostala. Cítila som, že mnou prúdi energia, vzrušenie a uvolnenie.”

Veronika

“Nakolko sa sama venujem studiu tantry takmer tri roky, chcela som sa spiritualne dalej rozvinut, a vyskusat tantricku masaz s osobou rovnakeho pohlavia. Jin-Jin spojenie je jemnejsie ako Jin-Jang, ale viac senzualne. Bohuzial, vacsina ponuk na tantricku masaz na internete ma eroticky, az vyulgarny kontext a ja som hladala viac menej spiritualne spojenie na vysokej urovni. Nevedela som presne, co od uvedenej masaze ocakavat, ale Suhayiline mile privitanie, uvodny ritual a samotna mazas pozostavajuca z roznych tantrickych postupov, a specifickych dychov vyustila do uzasneho celoteloveho vyvrcholenia. Zo spiritualneho hladiska je  sexualna energia najvyssia forma energie v tele cloveka a pokial je rozvedena do celeho tela specialnymi dychovymi cviceniami, ma liecebne i omladzujuce ucinky. Z celeho srdca Knazke Suhayila dakujem za uzasny intimny zazitok (neviem sa dockat dalsieho stretnutia!) a vrelo jej sluzby odporucam!”

Anna

Dojmy z prvej párové tantra masáže:

“Bol som v strese, keď som prišiel, a teď som uvolnený a vysmiatý. Na klasickej masáži sa kontrolujem a tu som si dovolil maximálne uvolnenie, odovzdať sa.”

Karol

“Chýbajú mi obyčajné dotyky a objatie a tu som ich dostala. Cítila som, že mnou prúdi energia, vzrušenie a uvolnenie.”

Veronika

“Suhayila, dakujem za skvelu masaz, jste vynikajuca maserka. Tesim sa na dalšie stretnutie. Bozk.”

Laco

“Dobry den, chcel bysom sa podakovat slecne Suhayila za krasnu, nezabudnutelnu masaz. Bola to moja prva tantricka masaz a bola nasaj nezabudnutelna, este dlho budem z tohoto zážitku zit  a precitovat ho. Urcite sa k vam coskoro vratim.”

Maťo

Cez zimné mesiace, keď som mal menej práce, surfoval som po nete a hľadal nejaký príjemný relax. Oslovila ma stránka Tantra chrámu Saviitri.

Prvé stretnutie s kňažkou Peťou bolo pre mňa plné napätia a očakávania. Jej dotyky boli jemné a nežné a veľmi uspokojujúce. Pri samotnej masáži som pociťoval neskutočný príval energie a úžasných pocitov. Odcházal som s úsmevom na tvári a vedomím, že to nebola posledná návšteva v Savitri.

Po určitej dobe som návštevu zopakoval a ujala sa ma úžasná Suhayila. Tie pocity sa nedajú ani opísať, to človek musí zažiť!

Zažil som duchovné prepojenie dvoch tiel cez ruky a telo mojej kňažky. Ovládol ma krásny pocit uvolnenia, radosti zo života a pokoja. Suhayila sa venovala aj mojim čakrám, ktoré aktivovala a moj život sa stal jasnejšíma rozhodnejším.

Keď som bol na dovolenke s rodinou, syn sa rozhodoval, aký darček kúpi priateľke. Váhal nad delfínmi zobrazenými v čírom skle. V jednom boli dva otočené chrbtom k sebe a v druhom bol len samotný vo výskoku. Bez rozmýšľania som mu povedal, že ak si vyberie tých, čo sú chrbtom, tak sa rozídu. Ale ak si vyberie toho jedného, tak bude pro ňu sám a jedinný.

Toto zo mňa vyhrklo. Tak som to cítil a mal som z toho dobrý pocit. Zatial sú stále spolu :-).

Myslím, že Suhayila vo mne zobudila vnímavejšieho človeka, ktorý sa vie tešiť zo života a vychutnávat jeho dary.

Ďakujem Suhayila,

Fero

Milá Freya a Marianna,

manžel ma vzal k vám na partnerskú masáž. Chcem sa vám týmto poďakovať za láskavé privítanie. Tantra masáž nám veľmi pomohla v partnerskom živote, naučila nás viac vnímat jeden druhého, byť k sebe nežnejší, viac sa objímať. Náš partnerský život sa zmenil od základu, smeruje k vzájemnej úcte.

Ďakujeme

Martina a Peter

Milá Xenyie, ráda by som sa Vám zo srdca poďakovala za masáž. Rozhodla som sa, že Vám napíšem svoje pocity pred a po masáži, abyste je zverejnili.

Cítila som sa neistá a v obavách, keď som k vám išla na moju prvú tantra masáž. Som šťastná, že som svojim strachom nepodľahla, pretože moje potláčanie sexuálnej energie ma ničí. Rozhodla som sa, že ju chcem vedome preskúmať, naučiť sa s ňou žiť, vyjadrovať ju. Cítim u vás slobodu, v ktorej môžem byť sama sebou. Cítim, že u vás môžem uvoľniť všetky špunty, ktorými som sa uzatvárala, aby som bola taká, akú ma chce mať moje okolie. Už nechcem sama seba potláčať. Chcem spoznať tú ohromnú silu, ktorá je vo mne ukrytá

S láskou,

Evka

Milá Xényie, chcel by som sa vám ešte raz poďakovať za úžasnú masáž. Naplnila ma pokojom, ktorý zo mňa odvial slová a nesiem sa vďaka nej na príjemnej vlnke uvoľnenia 🙂

Moje pocity tesne po masáží boli v dobrom transformačné, dlhšie som sa necítil takto príjemne vnútorne ‘uprataný’. Z toho sa veľmi teším, lebo to považujem za veľmi dobrý druh vnútorného nastavenia pre fungovanie vo veľkom svete.

Nedá mi to ešte porovnať skúsenosť s masážou v inom salóne. Tá bola viac zameraná na fyzický rozmer mesáže, pávie pierka, veľa olejčekov, atď… zároveň masérka chápe pasivitu a odovzdanie zákazníka ako jeho kompletné mlčanie 😀 Takže som s masérkou komunikoval počas masáže asi iba telepaticky 😀

Všetko má svoje pre aj proti. U vás som veľmi ocenil pri budovaní pocitu dôvery v odovzdanie komunikáciu počas masáže a dôraz na všetky možné aj nemožné duchovné rozmery masáže 🙂 To bolo totiž to, čo som od masáže v kombinácii s hrejivými dotykmi hľadal a u vás si užil mieru vrchovatou 🙂

Tak ešte raz ďakujem a prajem krásny deň plný krásy 🙂

Miro

Milá Freya, chcel by som ti poďakovať za jedinečnú tantra masáž. Pomohla si mojej duši aj telu. Si veľmi šikovná a čo je podstatné si aj milá krásná žena. Ďakujem za chvíle s tebou

Oliver

Milá Xenyie, ďakujem veľmi pekne za precítenú a jemnú masáž. Zaobchádzanie bolo plné dôvery a cítil som sa veľmi príjemne. Ešte aj dnes vyzerám inak a je to pre mňa fascinujúce. Chcel by som sa ťa ešte spýtať, ako často a predovšetkým v akých odstupoch odporúčaš masáž. S pozdravom

Radko