top of page
gift-box-2458012_1920.jpg

Darčeky pre vás

Nakuknite s nami do našej činnosti a užite si zadarmo meditácie, ebooky alebo sa prihláste k odberu nášho newsletteru. Okrem aktuálnych informácií v ňom dostanete aj atraktívne tipy do života.

tantra_savitryi_13.png

E-BOOK: ZÁKLADNÝ TANTRICKÝ RITUÁL SÁVITRYÍ #1

Relaxácia tela na domáce použitie

Venujeme vám a láske, ktorú v sebe muži aj ženy nosia.

Tento rituál sme vytvorili pre páry a single ľudí, aby si v dnešnom uponáhľanom svete našli trochu času na seba. Každý dotyk, pohladenie, pohyb, vôňa a zvuk umocní magickú chvíľu, počas ktorej sa budete navzájom venovať sebe. Počas rituálu sa spolu prepojíte na citovej a telesnej úrovni. Pomôžu Vám v tom aj esenciálne oleje doTERRA.

 

Pozornosť, ktorá je zameraná na kĺby, jemným spôsobom uvoľňuje pohybový aparát. Tým odchádza z tela bolesť. Pomaly sa otvárate jeden druhému navzájom. Aktivujete si endokrinný systém, ktorý produkuje určité špecifické hormóny, ako napr. oxytocín a dopamín. Tie sú zodpovedné za Vaše celkové emočné naladenie.

 

Rituál slúži predovšetkým k Vášmu odpočinku a vzájomnému naladeniu. Preukazujete si ním lásku, úctu, starostlivosť, nehu. Môžete cítiť aj jemné vzrušenie, zimomriavky, príjemné pocity.

Relaxacia tela na domace pouzitie.png

Chcem e-book Základný tantrický rituál Sávitryí # 1

 

Radi sa s vami podelíme o naše doterajšie objavy v oblasti partnerstva. Občas vám pošleme e-mail s novými inšpiráciami a kalendárom našich aktivít. Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

ebok ritual
chakra-3131632_1280.jpg

E-BOOK: ZÁKLADY O ČAKRÁCH

Duchovné kvality v našom každodennom živote

"Naše telo je dokonalým výtvorom božskej sily. Je hmotným nosičom pre nehmotnú dušu. Preto by sme sa mali snažiť porozumieť sebe, potrebám svojho tela a významu našich emócií."

V dnešnom svete a zhone častokrát fungujeme ako stroje, iba zo zotrvačnosti a zo zvyku. Práca, povinnosti, rodina dookola. Telo po fyzickej aj duševnej stránke opotrebovávame, no nijak ho neopečovávame. A čo psychohygiena a relax? Už len táto "hriešna" myšlienka v nás vyvoláva pocity sebeckosti, ktorú si "nemôžeme" dovoliť.

 

Dôsledkom konzumného spôsobu života prichádza únava, nespavosť, neschopnosť sa sústrediť, narušené medziľudské vzťahy, nespokojnosť so životom, zdravotné problémy ako búšenie srdca, zvýšený/znížený krvný tlak až kolaps.

 

Vôbec nie je náhoda, že dnes ku kolapsom dochádza u čoraz mladších ľudí. Práve kvôli vypätiu, ktoré tvrdohlavo ignorujeme.

 

Možno si ani neuvedomujeme, že naše telo je jediné miesto, v ktorom môžeme celý život bývať. Je však potrebné starať sa o neho nielen zvonka (fyzické telo), ale aj zvnútra (duchovné telo), inak vypovie.

Začnime metódou, ktorá zharmonizuje fyzické a zároveň duchovné telo.

Zaklady o cakrach.png

Chcem e-book Základy o čakrách

 

Radi sa s vami podelíme o naše doterajšie objavy v oblasti partnerstva. Občas vám pošleme e-mail s novými inšpiráciami a kalendárom našich aktivít. Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

ebok - čakry
twin_heart_meditation.jpg

Meditácia Spojených Sŕdc online

Termín další meditácie: 11. 2. 2021

 

 • Výnimočná, očisťujúca a posilňujúca Meditácia Spojených Sŕdc (Twin Hearts Meditation).

 • Podpora a spojenie ľudských bytostí od srdca k srdcu.

 • Prepájame sa naprieč Európou a svetom! Meditáciu povedie Martijn Eskinasi, lektor Pranic Healing z Holandska. Študoval v Čechách a tak veľmi pekne rozpráva česky.

 • Touto meditáciou prepájame Holandsko, Slovensko i Česko. Ak máte známych z iných krajín, pošlite im link, nech sa prepojíme a podporíme čo najviac.

 • Je to dôležité, pretože teraz žijeme v období strachu, v období rozdeľovania spoločnosti. O to viac naše srdcia potrebujú posilniť, aby sa udržovali v láske a v spojení. Aby nami prúdilo svetlo a život. Pretože strach a rozdeľovanie vedú k úpadku človeka (a spoločnosti) ako na mysli, tak na duchu a psychike.


Meditácia pracuje na fyzickej, mentálnej a duchovnej úrovni tým, že otvára srdcovú čakru (emocionálne srdce) a korunnú čakru (duchovné srdce). To umožňuje zostup veľkého množstva božskej energie do koruny.

 

Pri pravidelnom vykonávaní tejto meditácie zaznamenáte pokojnejšiu hlavu, lepšie vnímanie, väčšiu vnútornú harmóniu a pozitívnejší a úspešnejší život.

Viac o Pranic Healing TU

Spojte sa s nami cez Skype - buď cez svoje konto alebo ako hosť bez registrácie.
(link https://join.skype.com/cAF1ui2mloxG)

Meditácia je zDARma a v českom jazyku.

spjene srdce
matka_zeme.jpg

Online Meditácia
na Dôveru Matky Zeme a telu

 

Transformačná meditácia, ktorá pôsobí na úrovni kolektívneho vedomia i jednotlivca. Je vhodná pre všetkých, kto si ju pustí. Viac informácií o tom, ako meditácia pôsobí, čo je vhodné po nej robiť, si vypočujte tu.

matka zeme
tantra-savitryi-newsletter_edited.jpg

Odber novinek a inšpirácií

Čo je ich obsahom?

 • Cenné rady na tému ako zlepšiť vaše vzťahy - vzťah k sebe samému, rodinné, partnerské, sexuálne i pracovné vzťahy.

 • Ako si pritiahnuť hojnosť lásky, zážitkov, nápadov, financií, kontaktov a podporujúcich ľudí do svojho života.  

 • Prípadne tipy na vzdelávanie a kurzy, pozvánky na prednášky.

Spamu sa nemusíte báť, e-maily posielame 1x max. 2x mesačne.

Chcem dostávať email s novinkami a inšpiráciou

 

Pravidelne vám budeme posielať e-maily s novými inšpiráciami a kalendárom našich aktivít. Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Nie ste na odber prihlásení a hovoríte si, na čo je dobré dostávať novinky, keď nás sledujete na Facebooku či Instagrame?

 • Nie všetky naše príspevky sa k vám kvôli facebookovým algoritmom dostanú.

 • Dostanete všetky informácie na jednom mieste.

 • Príležitostne pridávame rôzne zaujímave tipy a akcie, ktoré sú výhradne pre vás.

Ďakujeme! Prosíme, potvrďte prihlásenie na odber. Ak email nemôžete nájsť, skontrolujte si priečinok REKLAMA, SPAM či NEVYŽIADANÁ POŠTA a pridajte si nás do vašich príjemcov. 🙂

newsletter
přítomný překvapení

Vouchery

Páči sa vám naša činnosť? Obdarujte seba alebo svojich blízko darčekovým poukazom.

Máme pre vás vouchery na masáže, kurzy, terapie, meditácie a konzultácie v Bratislave, v Trenčíne, v Nitre, v Dolnom Kubíne alebo na Dobříši (ČR).

Zážitky sú to najkrajšie, čo môžete niekomu darovať.

bottom of page