top of page
Image by Kelly Sikkema

Referencie od vás 


Vždy máme veľkú radosť, keď od nás odchádzate šťastnejší a spokojnejší ako ste prišli

pozadi_nejdrobnejsi_svetle.png

AUTENTICKÉ DOJMY Z NAŠICH KURZOV A MASÁŽÍ

Hecni%20sa%20-%20R%C3%A1dio%20ant%C3%A9n

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

TANTRA ŠKOLA SÁVITRYÍ

"Nevedela som, čo mám očakávať od tantrického tréningu v chráme Sávitryí, ale cítila som, že tantra je moja cesta. Ako masérka som už mala nejaké skúsenosti s rôznymi druhmi masáži. Tantra ma naučila spomaliť, precítiť daný okamžik a odovzdať sa mu. Ukázala mi krásu dotyku. Ako vie byť dotyk oslobudzujúci, uvoľňujúci a zároveň liečivý pre našu dušu a telo. Tantra mi otvorila srdce, naučila ma viac vnímať samú seba a svoje pocity. Tantra mi ukázala ako uvoľniť telo i myseľ. Uvedomiť si daný okamih a odovzdať sa mu. Tantra ma zjemnila. Môžem len vrelo tantrickú školu v salóne Sávitryí odporučiť. Týmto by som sa chcela poďakovať Xenyie, že bola skvelou učiteľkou a ukázala mi krásu Tantry."

Mirka Miháliková

man 9

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

TANTRA MASÁŽ

BODY

"Doteraz som absolvoval rôzne tantrické masáže. Ale tá Vaša bola intímnejšia, kontaktnejšia, intenzívnejšia a v prvom rade profesionálnejšia, než som doteraz u kohokoľvek zažil. Doprial som si skvelý narodeninový darček. Bodaj by narodeniny boli každý deň. :) Som veľmi rád, že som Vás našiel."

Gabriel

Woman in Yellow

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

FEMINITY TANTRA ŠKOLA PRE ŽENY

"Je krásne pozorovať, ako postupne prekvitám, prebúdza sa vo mne ženstvo. Navraciam sa k sebe samej cez aktivity, ktoré som kvôli rodine, deťom prestala vykonávať. Teraz objavujem opäť samú seba. Zisťujem, ako moje telo funguje, ako mocnie, zvyšuje sa moje sebavedomie. Páčim sa sama sebe v zrkadle. :)"

Martina

woman 5

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

TANTRA MASÁŽ ENERGIA

"Masáž bola vynikajúca, nič lepšie som si pred mojou cestou ani nemohla dopriať. Posledné mesiace boli plné zmien a stresu, tak ma Vaša masáž pekne naštartovala na nové obdobie."

Marcela

Dancing Couple

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

TANTRA TERAPIA

"Veľká vďaka tebe a za teba. Bol to naozaj silný prežitok a ešte dlho sme sa o návšteve u teba spolu s partnerkou zhovárali. Toto nebolo naše jediné stretnutie."

Jakub a Helenka

Man Portrait

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

JEMNÁ

DOTYKOVÁ TERAPIA

"Dobry den, prestudoval som si Vasu stranku, ktora sa venuje tantrickej masazi. Myslim a citim, ze ste jedno z mala tantrickych centier v BA, ktore to robia s laskou. Z toho dovodu som si dovolil Vasu web stranku odporucit na mojej stranke v kategorii Otazky pod doplnkovou liecbou. Svojim klientom a zaujemcom o tento druh terapie budem davat kontakt na Vas. Pekny vikend! :-)"

Michal

Mature Woman

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

RELAX MASÁŽ

"Som rozbehaný človek, neustále lietam hore-dole, niečo vybavujem. Musím povedať, že som si počas Vašej masáže fakt oddýchla! :)"

Ľubka

pozadi_nejdrobnejsi_svetle.png

ĎALŠIE REFERENCIE NÁJDETE NA NAŠOM BLOGU:

Masáže

Tantrické

Relaxačné

Ajurvédske

Vitality

Škola a Kurzy

Tantra škola

Kurzy pre páry

Individuálne kurzy

Workshopy, Prednášky

Terapie

Sexuálne tantrické

Psychoterapie

Jemné dotykové

Vitality cyklus

Ostatné

Vaše

ďalšie

milé

slová

kontakt
bottom of page