top of page

Recencie: KURZY

Kurzy sú určené pre ženy, mužov, páry a sú vedené láskavo, v hlbokom rešpekte k vašim hraniciam a vašej intimite. Ďakujeme za vaše spätné väzby, recenzie, zdieľania, odporúčania.


NAPÍSAŤ RECENZIU DO SPRÁVY


NAPÍSAŤ RECENZIU NA GOOGLE | NAPÍSAŤ RECENZIU NA FACEBOOK


Kurzy pre jednotlivcov > | Tantra škola Sávitryí > | Kurzy pre páry >

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Bea a Rasťo (Individuálny kurz pre pár)

Vďaka kurzu si s manželom vieme jeden druhému spraviť celkom zaujímavú masáž ako súčasť predohry, čo je tiež prospešné pre lepšie milovanie. Kurz masáže v nás zároveň spustil hlboké vnútorné procesy a aj vďaka nemu sme sa začali viac zamýšľať nad svojimi rolami muža a ženy.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Nataša (Individuálny kurz pre pár)

Po niekoľkých mesiacoch sme sa odvážili s manželom objednať na kurz tantra masáže pre pár. Výuka predčila všetky naše očakávania. Boli to neskonale krásne hodiny silných zážitkov, nových informácií a nádherného prepojenia. Správanie a prístup lektorky Xenyie v nás vyvolal pocit absolútnej dôvery a nádhernej pohody.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Marian Almasi (Tantra škola)

Ja som tam absolvoval 1.stupeň Tantrickej masáže v Tantra chráme Sávitryí u jedinečnej majsterky učitelky tantry Xenyie a som taký nadšený unesený, že som sa rozhodol absolvovať aj 2.stupeň. Slovami sa to dá len veľmi ťažko opísať.Kto nezažil asi nepochopí...


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Alenka a Vladimír (Individuálny kurz pre pár)

Ďakujeme za úžasný kurz tantry. Som veľmi rada, že aj napriek váhaniu mojej lásky dopadlo všetko na výbornú. Vďaka vám... Zistili sme, aké dôležité a príjemné je vnímať dotyky a energiu navzájom masážou po celom tele, akú vnútornu rovnováhu a čistú myseľ si vieme navodiť navzájom. Pre nás neopakovateľný zažitok.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Lucia a Vlado (Individuálny kurz pre pár)

Po absolvovaní kurzu masáže pre pár sa prehĺbilo naše milovanie. Zažila som veľmi intenzívne orgazmy aj bez dlhšej predohry (čo sa u mňa nestáva), a to práve vďaka uvoľneniu počas kurzu.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Peter (Individuálny kurz)

Po kurze sa cítim veľmi uvoľnene, príjemne, skľudnilo ma to, resetovalo hlavu. Veľmi som si to užil.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Veronika (Tantra škola)

Milí nerozhodní, mala som tu česť absolvovať školu tantra masáže Sávitryí prvý stupeň aj druhý, a keby som sa mala rozhodnúť, či by som si to zopakovala znova, tak určite áno. A viete prečo? Pretože to poznanie, tie vedomosti, tie meditácie, ten prístup skvelej učiteľky to bolo ďaleko viac a ďaleko za témou masáže. Každý jeden víkend bol transformačný. Po jednotke sa vo mne spustilo veľa vnútorných procesov a prenastavení. Xenyia je človek, ktorý keď naozaj hľadáte poznanie a svetlo, ho vo vás dokáže zapáliť. Čo sa masáže týka, je to krásna a čistá tantra, hlboká, láskavá, vzrušujúca, ktorá lieči bolesti, zranenia a bloky, a prináša krásny zážitok. Je to ucelená technika, doplnená o ich osobné skúsenosti z dlhoročnej praxe. Keď som išla na dvojku, tak som už vedela, čo zhruba nás tam čaká a myslela som si že, ma už nič neprekvapí. A zasa sa počas meditácií, či pri obede a aj počas masáže objavili veci a emócie, ktoré potrebovali vyliečiť. Jednoducho, tantra škola Sávitryí je naozaj škola a tantra tu je naozaj filozofia života a Xenyia s Mariankou naozaj učiteľky s veľkým srdcom, ktoré vytvárajú bezpečný a čistý priestor pre vašu osobnostnú transformáciu. Ďakujem za krásny čas.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mirka Miháliková (Tantra škola)

Nevedela som čo mám očakávať od tantrického tréningu v chráme Sávitryí, ale cítila som, že tantra je moja cesta. Ako masérka som už mala nejaké skúsenosti s rôznymi druhmi masáži. Tantra ma naučila spomaliť, precítiť daný okamžik a odovzdať sa mu. Ukázala mi krásu dotyku. Ako vie byť dotyk oslobudzujúci, uvoľňujúci a zároveň liečivý pre našu dušu a telo. Tantra mi otvorila srdce, naučila ma viac vnímať samú seba a svoje pocity. Tantra mi ukázala ako uvoľniť telo i myseľ. Uvedomiť si daný okamih a odovzdať sa mu. Tantra ma zjemnila. Môžem len vrelo tantrickú školu v salóne Sávitryí V Bratislave odporučiť. Týmto by som sa chcela poďakovať Xenyie že bola skvelou učiteľkou a ukázala mi krásu Tantry.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Veronika (Tantra škola)

Milá Xenyie, ešte raz sa Ti chcem úprimne poďakovať za krásne prežité dva víkendy plné nových dojmov a zážitkov. Cítim vibrácie a akýsi iný vnútorný pokoj - pocit akoby som sa zmierovala vo svojom vnútri sama so sebou a vidím že to vplýva aj na partnera aj na jeho syna. Viac sa ľúbime, viac sa usmievame a tým že ja pristupujem inak ku nim - menia sa aj oni čo je super. Si úžasný človek, neviem či som niekedy predtým stretla niekoho, kto má v sebe toľko dobrej, pozitívnej energie, úprimnosti a lásky :) Ďakujem :) Pozdravujem aj dievčatá, Mariannu a Freyu za ich čas pri mojej výuke.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Martina a Peter (Individuálny kurz pre pár)

Kurz Tantra masáže nám veľmi pomohol v partnerskom živote, nauč