top of page
umenie vedomeho doteku.png

Tantra Škola Sávitryí 

je určená jednotlivcom i párom, profesionálom i laikom

Tantra Škola Sávitryí sa v roku 2023 transformovala na

Holistický výcvik Sávitryí

Od roku 2010 sa venujeme vzdelávaniu v oblasti vedomého dotyku, meditácií a senzuálnych masáží. Za túto dobu sme získali veľké množstvo praktických skúseností. Rozhodli sme sa preto vzdelávanie, ktoré sme vám odovzdávali viac ako 10 rokov, pozdvihnúť na vyššiu úroveň. Tiež sa náš tím rozširuje o našich vlastných študentov, z ktorých sa stávajú lektori a maséri Holistickej senzuálnej masáže. Založili sme teda komplexný transformačný Holistický výcvik Sávitryí, v ktorom s vami zdieľame všetky naše skúsenosti a poznatky. A to ako z profesionálnej praxe, tak aj z osobných životných skúseností.

Na tejto stránke si pozrite zaujímavé videá a rozhovory, ktoré vám povie, ako sme pracovali a aké sú korene, z ktorých rastie Holistický výcvik Sávitryí.

PRÍNOSOM PRE VÁS JE:

 

sebepoznanie

zvýšenie prúdu životnej energie

otvorenie tvorivosti

zvýšenie výkonnosti v práci

zvýšenie sexuálnej príťažlivosti pre opačné pohlavie

omladenie

rozjasnenie pohľadu na život

schopnosť odpočívať

uvoľnenie sa v prítomnom okamihu

pozadi svetle tantra Savitrii.png

"Absolvoval som 0. stupeň Tantrickej masáže v Tantra chráme Sávitryí u jedinečnej majsterky učitelky tantry Xenyie a som taký nadšený unesený, že som sa rozhodol absolvovať aj 1. stupeň. Slovami sa to dá len veľmi ťažko opísať. Kto nezažil asi nepochopí…"

Marian Almasi

Pozadi tmave tantra savitryi.png
Škola SÁVITRYÍ Rozpoznávací 0. stupeň

Zjednodušená tantra masáž celého tela bez masáže intimít

Tantra masáž Sávitryí vychádza z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť. Rozpoznávací 0. stupeň zahŕňa predovšetkým výuku systematickej práce s telom. Masáž prebieha v oblečení. Naučíte sa dotýkať tela tak, aby bol dotyk príjemný, láskavý, vzrušujúci ako pre ošetrovaného, tak pre ošetrujúceho. Postupne si zvyknete na prirodzenosť tela.

vášnivý vzťah

NAUČTE SA TANTRICKÉ TECHNIKY A ZMEŇTE SVOJ ŽIVOT

Prineste si do života novú energiu, tvorivosť a príťažlivosť. Tantra škola Sávitryí je cesta nielen na zvládnutie postupu a techník, ale predovšetkým ich hlboké zažitie a cesty do vlastného vnútra, aj k duši ostatných. Praktizovanie skutočnej tantry prináša zmeny na všetkých úrovniach človeka.

Počas tohto víkendu zistíte, či ste pripravení pokračovať do ďalších stupňov vzdelávania. Dávame vám slobodu voľby. Získavate možnosť naučiť sa prakticky masáž, ktorú využijete doma pre svojich milovaných. Na kurze dostanete množstvo praktických a teoretických informácií. Keď ich začnete využívať, prinesú vám mnoho výhod vo vašom živote.

Ukončené Diplomom účastníka (neoprávňuje na vykonávanie profesionálnej tantra masáže Sávitryí).

 

Ak vás Sávitryí masáž osloví, môžete pokračovať do ďalších stupňov školy. Získate osvedčenie Sávitryí masér 1. a 2. stupňa a ďalej aj terapeut.

Osvedčenie pre maséra 1. stupňa získate po absolvovaní 0. a 1. stupňa Školy. To je po 8 dňoch výuky.

Keď sa rozhodnete pre našu spoločnú cestu, budete prechádzať veľkým sebapoznávaním a transformáciou. Je to váš zámer?

 

Škola je koncipovaná ako pobytová. Prídete v piatok / stredu popoludní, ubytujete sa. Potom začína výukový program a končí v nedeľu popoludní. Isto chcete získať to najlepšie a najkvalitnejšie vzdelanie. Po rokoch skúseností s tantrickými kurzami, vieme, že takto vám odovzdáme to najlepšie z našich znalostí. 

 

Spoločne vytvárame energiu láskavosti a spolupráce. Dôležité sú i spoločné večery, kedy sa študenti porozprávajú a zoznámia sa. Tiež pre nás, lektorky, je výuka viac konzistentná, keď skupina pracuje na jednej vlne. Ak chcete seriózne spoznať náš prístup k tantre, je treba vystúpiť z bežnej reality a ponoriť sa do našej tantrickej. 

0
referencia 0. stupen
pozadi svetle tantra Savitrii.png

Objednajte sa

“Milí nerozhodní, mala som tu česť absolvovať školu tantra masáže Sávitryí nultý stupeň aj prvý, a keby som sa mala rozhodnúť, či by som si to zopakovala znova, tak určite áno.

A viete prečo? Pretože to poznanie, tie vedomosti, tie meditácie, ten prístup skvelej učiteľky to bolo ďaleko viac a ďaleko za témou masáže. Každý jeden víkend bol transformačný. Po nulke sa vo mne spustilo veľa vnútorných procesov a prenastavení. Xenyia je človek, ktorý keď naozaj hľadáte poznanie a svetlo, ho vo vás dokáže zapáliť. Čo sa masáže týka, je to krásna a čistá tantra, hlboká, láskavá, vzrušujúca, ktorá lieči bolesti, zranenia a bloky, a prináša krásny zážitok. Je to ucelená technika, doplnená o jej osobné skúsenosti z dlhoročnej praxe.

Keď som išla na jednotku, tak som už vedela, čo zhruba nás tam čaká a myslela som si že, ma už nič neprekvapí. A zasa sa počas meditácií, či pri obede a aj počas masáže objavili veci a emócie, ktoré potrebovali vyliečiť. Jednoducho, tantra škola Sávitryí je naozaj škola a tantra tu je naozaj filozofia života a Xenyia s Mariankou naozaj učiteľky s veľkým srdcom, ktoré vytvárajú bezpečný a čistý priestor pre vašu osobnostnú transformáciu.

Ďakujem za krásny čas.” 

Veronika

1
Pozadi tmave tantra savitryi.png

Škola SÁVITRYÍ 1. STUPEŇ (len pre absolventov 0. stupňa)

Tantra masáž celého tela
s intimitami

 

Prvý stupeň nasleduje po rozpoznávaciom nultom stupni. 

Budete rozvíjať a prehlbovať techniky Tantrickej masáže Sávitryí. Tantrická masáž celého tela vrátane masáže lingamu a jóni (u muža slabiny, penis, varlata, u ženy vonkajšia časť intimít – slabiny, pysky ohanbia). Pokračovanie výuky ženskej masáže intimít je v 2. stupni. Ide o veľmi citlivé oblasti a nie je možné sa ponáhľať. V procese vám budú pomáhať vedené meditácie, Osho meditácie, debriefing.

 

Zakončené skúškou a odovzdaním osvedčenia masér/masérka 1. stupňa Tantra Sávitryí (oprávňuje k vykonávaniu profesionálnej základnej tantra masáže Sávitryí).

Pre získanie pokročilých znalostí masáže mužských intimít a celkovej masáže ženských intimít je nutné absolvovať 2. stupeň Školy Sávitryí. Tak získate osvedčenie 2. stupňa.

 

Noví tantra maséri/masérky môžu po ukončení kurzov prejsť profesionálnou praxou priamo v Tantra chráme Sávitryí.

Upozornenie:
Transformácia začína už s prihlásením

Dlhú verziu videa nájdete TU

Najbližší termín:
pripravujeme v 2023

Objednajte sa

2
Pozadi tmave tantra savitryi.png

Škola SÁVITRYÍ 2. STUPEŇ (len pre absolventov 1. stupňa)

Hlboké tantrické učenie​

 

Naučíte sa plnú masáž ženských intimít a techniku rozvádzania sexuálnej energie do tela, Veľký ťah. Budeme spoločne odhaľovať hlbiny a výšiny tantrického učenia. Prevádzať nás budú opäť vedené meditácie, tanec, katarzné techniky, Osho meditácie, ďalšie techniky na očistu čakier a debriefing.

 

Zakončené skúškou a odovzdaním osvedčenia Masér/masérka 2. stupňa Tantra Sávitryí (oprávňuje k vykonávaniu profesionálnej tantra masáže Sávitryí pre ženy). Tu vstupujete do kráľovstva tantry. Ste pripravení?

Druhý stupeň postupuje k ďalšej zložke ľudskej bytosti, a tou sú emócie a pocity. Naučíte sa vnímať, identifikovať a priznať si pravdivo vlastné emócie a vyjadriť ich. Dovolíte si svoje emócie vložiť do dotykov a nechať ich energiu pôsobiť na ošetrovaného. Postupne budeme nadväzovať kontakt s ďalšou vrstvou ľudskej bytosti, a tou je psyché, duša. Budete pokračovať v otváraní, vyjadrovaní, zvedomovaní emócií a zároveň budete poznávať a harmonizovať čakry. Cez čakry, predovšetkým srdečnú čakru, sa budete spájať s vlastnou dušou i s dušou ošetrovaného. Preberieme ďalšie detaily tantrickej masáže Sávitryí.

 

2. stupeň Školy trvá 2 x 5 dní – začíname v novembri 2021.

2. stupeň Školy usporiadavame iba 1 x za 2 roky!

Najbližší termín:
2 x 5 dní
pripravujeme v 2023

Objednajte sa

Pozadi tmave tantra savitryi.png

Škola SÁVITRYÍ 3. a 4. STUPEŇ

Transformácia

 

Jedinečné znalosti, prežitky, skúsenosti, ktoré na Slovensku nikto iný neposkytuje.

Tretí stupeň je určený pre tantrické masérky/masérov, ktorí sú pripravení stať sa intímnym terapeutom a prejsť vlastnou transformáciou. Ďalej sa môžete vypracovať na lektora/lektorku Školy tantra masáže Sávitryí.

Tretí stupeň - 3 x 5 dní, začínáme v septembri 2022

Štvrtý stupeň - informácie individuálne u Xenyie S. Komers

4
prednasky o tantre a vedomem zivote.png

Moje osobné know-how, moje životné a praktické skúsenosti odovzdávam na workshopoch, v škole Tantra masáží Sávitryí a na kurzoch. A to všetko sa naučiť, pochopiť, precítiť, prežiť vyžaduje svoj čas, vlastné tempo i trpezlivosť. Tantra nie je instantná polievka, je to dlhodobý proces.  Ak máte záujem o kvalitné tantrické vzdelanie, rada vás ním do hĺbky prevediem.

 

V mojom podaní ide o transformačný tantrický proces určený ľudom, ktorí vedia, čo chcú. Nevyučujem len za účelom získania certifikátu a nevyučujem ani povrchné erotické masáže.

 

Xenyie, Učiteľka tantry

Tantrická masáž Sávitryí – harmonizuje všetky zložky ľudskej bytosti – fyzickú, emocionálnu, duševnú
i duchovnú. Venuje sa všetkým častiam ľudského tela vrátane intimít.

Počas tejto masáže pracujeme v meditácii. Pečujeme o auru, čakry, meridiány, marmy
a reflexné body (aj v oblasti intimít – veľmi dôležité body, ktorým sa iná masáž nevenuje).

Zbavujeme telo a dušu záťaže, relaxujeme myseľ
a prinášame nové poznania o možnostiach sexuality. Dotýkame sa, hladíme, dávame opateru, rozmaznávame, vzrušujeme.

Kotva 1
bottom of page