top of page

Často kladené otázky (FAQ)

Nižšie nájdete najčastejšie otázky týkajúce sa tantra masáže Sávitryí.

Ak máte špecifickú otázku, neváhajte nás kontaktovať cez formulár nižšie.

Ako si vybrať správnu tantra masérku/maséra?

Dajte na svoje pocity. Už zo samotnej webovej stránky by ste mali mať pocit, že ide o profesionálnu a vzdelanú masérku, na fotkách je oblečená a vidíte jej do tváre, máte možnosť vidieť priestory, kde pracuje, máte možnosť na nezáväzné stretnutie, aby ste sa viac mohli informovať, čo vás o tantre a tantra masáži zaujíma. Všímajte si vystupovanie a prezentáciu masérky a v neposlednom rade, že tantra masérka berie tantru ako životný štýl, že masážou sa to nekončí, prenáša nadobudnuté vedomosti a skúsenosti do bežného života a žije naplno to, o čom hovorí. Profesionálna tantra masérka pozná hodnotu svojej práce a vyhýba sa rôznym zľavovým portálom. Taktiež nie je možné vykonať profesionálnu celotelovú tantra masáž za 30 minút.

Je možné sa u vás osprchovať?

Áno, k dispozícii máte sprchu, sprchové gély, šampón, osušku, fén na vlasy.

Je potrebné sa nejako pripraviť na masáž/terapiu?

Na masáž/terapiu sa nemusíte nejako špeciálne pripraviť. Všetko potrebné máte k dispozícii. Pred a po masáži sa môžete u nás osprchovať. Odporúčame vám nejesť ťažké jedlo pred masážou. Taktiež ak ste chorí, máte teplotu, otvorenú či hnisajúcu ranu, masáž neodporúčame. Pred každou masážou/terapiou budeme s vami viesť rozhovor, aby ste sa vy i my cítili príjemne.

Počíta sa do dĺžky masáže/terapie aj úvodný rozhovor?

Nie. Čas vyhradený na úvodný rozhovor, sprchu pred či po masáži, sa nezapočítavajú do dĺžky masáže/terapie. Uvedená dĺžka je čistý čas vyhradený na masáž či terapiu.

Dá sa u vás platiť aj kartou?

Nie, platí sa iba v hotovosti.

Ako často je potrebné prísť, aby som videl na sebe výsledok, zmenu?

To je veľmi individuálne. Prvé zmeny budete na sebe vnímať už počas/po masáži či terapii. V nasledujúcich dňoch budete i naďalej vnímať účinky masáže/terapie. Na ďalšiu terapiu či masáž prídete vtedy, keď sa vám to bude žiadať. Prípadne, ako sa vzájomne dohodneme. Na termíne sa vieme dohodnúť hneď na konci stretnutia alebo nám jednoducho neskôr napíšete/zavoláte.

Je tantrická masáž erotická masáž?

Nie, nie je. Tantra masáž je celostné, celotelové ošetrenie tela na viacerých úrovniach, ktoré je prevádzané v meditácii masérky. Viac o tom, čo vám vie tantra priniesť do života, sa dočítate na našom blogu či vo videách.

Masérky sú pri masáži nahé?

Počas tantrickej masáži masérky o vás pečujú v nahote, ak ste sa tak pred masážou dohodli. To sa netýka ostatných relaxačných a senzuálnych masáži, vtedy masérky masírujú v oblečení.

Poskytujete vzájomnú masáž?

Nie, vzájomnú masáž neposkytujeme. Sme profesionáli, odborné pracovisko, Tantra chrám, kde si vážime našich klientov a aj sami seba. Tantrickú masáž vás s láskou naučíme, aby ste ju mohli používať vo svojom osobnom živote pre krásu a naplnenie vašich intímnych vzťahov.

Môžem sa masérky tiež dotýkať?

Prsia, intímna oblasť, zadok nie sú prístupné pre klientov. Dotýkať sa môžete na pažiach a dolných končatinách. Masérka sa o vás stará s veľkou pozornosťou, dôverou a nehou, neprekračujte, prosíme, tieto hranice.

Môžem mať s masérkou sex? Dochádza počas masáže k pohlavnému styku?

Nie, sex a sexuálne praktiky v akejkoľvek podobe nie sú u nás povolené. Ak túžite po sexe, orálnom sexe či podobnej aktivite, navštívte, prosíme, iné miesto.

Môžem počas masáže ejakulovať?

Áno, na záver tantrickej masáže je povolené ejakulovať dlaňami tantrickej kňažky. Iná forma ejakulácie nie je povolená. Pokiaľ chcete ejakulovať viackrát ako len raz, každú ďalšiu ejakuláciu si priplatíte.

Ak budem ejakulovať počas masáže, je možné v masáži pokračovať?

Áno, môže sa v masáži pokračovať. Rešpektujeme vaše potreby a záleží na vašom prianí, či chcete v masáži pokračovať alebo ju ukončiť.

Môžem ejakulovať na prsia/tvár masérky?

Nie. Erotické a sexuálne služby v takejto formy neposkytujeme.

Mám problémy s erekciou, je masáž napriek tomu pre mňa?

Áno! Masáž lingamu (penisu) je veľmi príjemná nezávisle na erekciu. Potešenie sa rozlieva po celom tele. Tantra masáž môže mať pozitívny vplyv aj na psychicky podmienenú poruchu erekcie. Vďaka nášmu prístupu, sa bez tlaku a strachu môžete hlboko uvoľniť a prežívať vlastnú zmyselnosť veľmi intenzívnym a pre vás jedinečným spôsobom.

Ktorými časťami tela robí masérka masáž?

Pri RELAX masážach vás masírujeme iba rukami.

Pri TANTRA masážach vás masírujeme buď iba rukami, alebo sa vás budeme dotýkať a objímať vás aj svojimi pažami, nohami, prsiami, zadočkom. Záleží od konkrétnej masáže. Čím väčšia vzájomná dôvera a pocit bezpečia vznikne medzi vami a masérkou (to znamená, že budete rešpektovať zákaz dotykov na ňadrách, intimitách a zadočku masérky), tým krásnejší zážitok a hlbšiu relaxáciu si užijete.

V kažodm prípade nejde o žiadnu formu sexuálnych či erotických služieb.

Pre masážou prostaty je potrebná nejaká zvláštna príprava?

Nie, nie je. Masáž robíme v latexových rukaviciach za použitia lubrikantu. Pred masážou si dáte bežnú sprchu.

formular
bottom of page