Recencie: MASÁŽE

Zdieľame s vami lásku pre indickú tradíciu a moderné masérské postupy. Ďakujeme za vaše spätné väzby, recenzie, zdieľania, odporúčania.


NAPÍSAŤ RECENZIU DO SPRÁVY


NAPÍSAŤ RECENZIU NA GOOGLE | NAPÍSAŤ RECENZIU NA FACEBOOK


NAŠE MASÁŽE PRE VÁS >>>

 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Miloš (Tantra masáž)

Marianka, cítim sa výborne, aj včera sa mi celkom darilo v práci. Stále na masáž myslím, na tie dotyky, fantázia. Určite si to ešte zopakujeme.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Beata (Vitality - cyklus terapeutický masáží)

Ďakujem za starostlivosť, Marianka. Som taká nejaká pokojnejšia, vyrovnanejšia a verím, že mi to ešte dlho vydrží. Bol to fakt zážitok ako z iného sveta.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Juraj (Tantra masáž)

Často myslím na to, ako mi u Vás bolo fajn a že si to niekedy rozhodne musím zopakovať.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Aďka (Relaxačná masáž)

Dobrý deň, Marianka. Ďakujem za príjemnú a odychovú masáž, kde som si nielen dobre odýchla, ale aj dobre pokecala. Ste milá bytosť s dobrou príjemnou energiou. Určite prídem aj na budúce.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Miška (Relaxačná masáž)

Prišla som k Vám s tým, že ma bolí hlava a po masáži ma prestala bolieť. Malý zázrak.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Boris (Tantra masáž)

Cítim sa fajn. Bol to veľmi silný prežitok. Ešte stále spomínam na ten krásny zážitok, ktorý som s Vami mal.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ján (Tantra masáž)

Potreboval som sa zbaviť stresu a stuhnutia svalov. Bolo to super. Nemám nič, čo by sa mi nepáčilo. Som nadmieru spokojný.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Karol (Tantra masáž)

Po masáži sa mi spalo výborne. Cítim sa super. Je mi ľahšie. Masáž prevýšila moje očakávania. Ďakujem.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Zolo (Tantra masáž)

Bolo to úžasné. Zázrak medzi zemou a vesmíru. Ešte stále cítim Vaše horúce ruky. Bolo to ozaj zázračné. Ešte sa vidíme.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Romi (Tantra masáž)

Ďakujem, vždy som chcela vyskúšať tantrickú masáž, ale obávala som sa, že narazím na amatéra, a tak som to podvedome odkladala. To úprimne zdieľanie a pomenovanie zmyslu tantry, tak ako ju vnímam aj ja ma presvedčilo, že mám dobrý tip a teším sa, že som mohla prísť.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Jaruška (Relaxačná masáž, Tehotenská masáž)

Ahoj všem. Marianka je hodně skromná, nechválí se sama tolik, a tak upřímně, mi to nedá, a musím ji trochu zapropagovat. Mě osobně masírovala již několikrát, a dokonce i v pokročilém stadiu těhotenství – a to bylo famózní, uvolňující a moc mi to pomohlo. Marianka svoji práci miluje, dělá to celým svým srdcem, a proto i její masáže jsou tak fantastické. Mariančina masáž není o tom, že vám promáčkne pár svalu a někde stiskne ... šup, šup a je to. Marianka má tu zázračnou schopnost a dar, že z vás vysloveně "stáhne" energie, které už ve vás nejsou potřeba a vy budete opravdu cítit uvolněni nejen na tele, ale i na své duši. Máte tedy opravdu jedinečnou moznost cítit se zrelaxovane, krásně a hýčkaně. Ti z vás, kdo půjdou k ní na masáž, tak vám přeji přenádherný zážitek.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ivan (Relaxačná masáž)

Mal som veľa masáží, tá Vaša bola určite najlepšia. Skvelé, ďakujem.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Rado (Relaxačná masáž)

Vnímam rozdiel v pocite po klasickej masáži (tam, kde chodím) a po masáži vašej. Cítim sa taký odľahčený a veľmi uvoľnený. Ďakujem. Aj priestory salónu máte veľmi príjemné. Cítim sa tu pekne.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Samo (Relaxačná masáž)

Cítim sa ako znovuzrodený. Cítim sa iný, taký odľahčený. Skutočne som si oddýchol. Veľmi rád prídem znova a budem vás odporúčať. Mali by k vám chodiť všetci. Aj keď ste používali veľa podobných ťahov ako pri iných klasických masážach, napriek tomu sa teraz cítim inak.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Alan from Netherland (Tantra masáž)

I'm feeling great, thanks for asking. Also I'm very glad I had such a nice experience right for the first time.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Roman (Tantra masáž)

Nádherné. Masáž predčila moje očakávania. Je to úplne iné si o tom čítať a následne to zažiť. Som očarený. Ďakujem Vám za túto skúsenosť.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ivet (Relaxačná masáž)

Ďakujem za príjemnú relaxačnú masáž. Poriadne som sa uvoľnila a dokonca som si aj zdriemla. :) Útulné a príjemné prostredie je len bonusom. Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Marián (Tantra masáž)

Cítim sa skvele po masáži. Spalo sa mi fajn, zobudil som sa dokonca o niečo skôr. Energiu som dostal už cestou domov. Ďakujem za skvelý zážitok.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Lukáš (Tantra masáž)

Dnešný zážitok bol úžasný. Bolo to pre mňa absolútne nové. Orgazmus bez ejakulácie a v takej intenzite som nezažil nikdy v živote, až som bol sám šokovaný. Prídem aj nabudúce.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Jozef (Tantra masáž)

Cítim sa výborne. Pociťujem relaxačné účinky masáže ešte aj s odstupom niekoľko dní a čistú hlavu.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Zuzka (Relaxačná masáž)

Ach, cítim sa super. A už viem, že nabudúce si musím dať dlhšiu masáž. :)


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Majka (Tantra masáž pre ženy)

Po masáži sa cítim úplne skvele. Ďakujem za úžasnú energiu, ktorá ma posilňuje v bežnom živote.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Patrik (Tantra masáž)

Masáž u Vás bola výborná. Marianna, ste šikovná a veľmi sympatická. Cítil som sa s Vami veľmi dobre, aj keď na začiatku som mal trému.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Darinka a Dušan (Párová tantra masáž)

Masáže celkovo máme veľmi radi a keďže teba poznáme, máme o starosť menej. Nemusíme googliť a hľadať spoľahlivý salón, aby sme vedeli, že ideme fakt na tantrickú masáž.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Milan (Tantra masáž)

Oceňujem, že v Bratislave funguje tantrický chrám na patričnej úrovni. Samotný výber lokality i atmosféra v chráme je príjemná. Absolvoval som masáž a bol to úžasný zážitok. Rád sa so svojou skúsenosťou podelím i s ostatnými.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Zdeněk (Tantra masáž)

Díky opět za skvělé dobrodružství na Dobříši. Mnohokrát děkuji za vaše hluboké procítění, něhu a mistrovskou masáž včera. S vaší pomocí jsem objevil nové a nádherné věci o sobě a to je opravdu neocenitelné. Musím uznat, že jsem velmi překvapen některými věcmi, které jsem zažil včera. Například se mi podařilo dosáhnout velmi hluboké úrovně vzrušení (nebo extáze, pokud mohu říct) s velmi nízkou (téměř nulovou) úrovní pohlavních nebo prostatických kontaktů / masáží. Prostě tím, že jste držela mé srdce a mou hlavu ve svých dlaních ...

Bylo to úplně neznámé až do včerejška a je to opět další potvrzení toho, jak moc se ještě mohu naučit o mé energii a způsobu interakce s energií ostatních lidí.

Vaše duše, vaše dotyky a vaše energie mi pomáhají pokročit ve cestě objevů, která věřím, nikdy nekončí. Přemýšlím již o našem dalším setkání ...


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Kateřina (Tantra masáž pre ženy)

Profesionální přístup a klidné prostředí s úžasnou atmosférou. Vždy se do chrámu Savitryi ráda vracím. :-)


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ivana (Párová tantra masáž)

Novú skúsenosť s tantra masážou vnímam pozitívne. Inšpirovala som sa z nej a rada ju uplatňujem aj v súkromí. Som rada, že sme natrafili na prvýkrát na tak seriózny salón. Pekne ste nám vysvetlili, čo je tantra a hlavne rozdiel v praxi v porovnaní s ostatnými salónmi. Preto rada informujem známych o Vašich masážach a vrelo odporúčam ako nový zážitok.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Juraj (Tantra masáž)

Po masáži sa mám výborne, veľmi príjemný zážitok som si odniesol. Bol som oddýchnutý, nabitý energiou a silou. Masáž splnila ešte viac, než som očakával. Určite v blízkej budúcnosti plánujem prísť.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ľubka (Relaxačná masáž)

Som rozbehaný človek, neustále lietam hore-dole, niečo vybavujem. Musím povedať, že som si počas Vašej masáže fakt oddýchla! :)


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mário (Tantra masáž)

Sú to už 3 týždne od masáže a príjemné pocity z nej stále pretrvávajú :) Až ma to príjemne prekvapilo :)


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Barbora (Relaxačná masáž)

Masáž bola úžasná. Tie prvé dni po nej boli také najintenzívnejšie, ešte stále cítim takú ľahkosť :) Máte čarovné ruky, niekekdy som mala pocit, že ma masírujú dvaja ľudia. Odchádzala som rozžiarená, oddýchnutá a plná energie. Tie oleje, čo používate, nádherne voňali, ani som sa nechcela sprchovať :) Dúfam, že sa mi podarí prísť čím skôr znova!


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Roman (Tantra masáž)

Páči sa mi Váš prístup. Ste úplne uvoľnená a prirodzená žena. Bolo to také otvorené, uvoľnené a zároveň, že sú tam jasne definované hranice. Vidieť, že ste profesionálka.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ján (Tantra masáž)

Na tantrickej masáži sa mi veľmi páčila tá obojstranná nahota a profesionalita. Mohol som sa konečne cítiť uvoľnene, bolo to oslobodzujúce zahodiť hanblivosť a byť sám sebou.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Lukáš (Tantra masáž)

Cítim sa na 100%. Bolo to krásne. Ešte som na ničom takomto nebol, ale toto bolo krásne. Odporúčam Vás ďalej a teším sa zase nabudúce.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Andrej (Tantra masáž)

Dobrý deň, Marianna. Páči sa mi Vaša práca a fandím Vám v tom, čo robíte. Videl som aj rozhovor na TV Nitrička. Len tak ďalej.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Daniel (Tantra masáž)

Už po prvej masáži ste ma dostali a som Váš verný zákazník. A po tom, čo som Vás videl v relácii Inkognito, ešte viac som si Vás obľúbil. Čítam všetko na Vašom blogu, pomáha mi to v napredovaní. Som ukľudnení, viac sa viem v práci sústrediť a aj s manželkou sa nám zlepšil vzťah! To ma teší najviac.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Leo (Relaxačná masáž)

Taký som nabitý energiou! To som nečakal.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ondrej (Relaxačná masáž)

Vaša masáž je pre mňa poriadna psychohygiena.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Henrieta (Tantra masáž)

Čo ma presvedčilo prísť? Keď som Vás videla v relácii Inkognito. išlo z Vás svetlo, taká energia, veľká pozitivita. Tak ma to nakoplo, aby som Vás konečne navštívila.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Romana (Tantra masáž)

Ďakujem Vám za masáž, bolo to neskutočne krásne. Ďakujem Vám i za Váš prístup. Mám pred sebou ešte dlhú cestu k prijatiu seba a svojho tela. Viem to, nikam sa ale neponáhľam. Teším sa na ďalšie stretnutie.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Marcel (Relaxačná masáž)