top of page
tantra_savitryi_3.png

Tantrické a relaxačné masáže

Užite si originál masáž

 

Masáže Sávitryí sú celostné zážitkové masáže. Sú nádherným stretávaním, v ktorom lepšie a do väčšej hĺbky spoznáte svoje telo.  Sú spoznávaním intenzity potešenia a radosti, ktorú môžete vo vašom tele a živote prežívať.  Masáže Sávitryí sú plné láskavých dotykov a zabezpečia vašu relaxáciu na tele a duši.

 

Vyberte si zážitok, ktorý najviac vyhovuje vašej osobnosti a potrebám. Sme tu pre ženy, mužov, páry.


Máme pre vás 3 základné skupiny masáží: Tantra, Vitality a Relax.  

pozadi svetle tantra Savitrii.png

Sávitryí TANTRA

Celotelové zmyselné masáže

 

 

Vychádzajú z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Vy relaxujete, užívate si príjemné pocity v tele a masérky sa nedotýkate. Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza vo vás životnú silu, lásku a radosť.

Sávitryí TANTRA masáž - celostná zmyselná masáž je nádherná cesta, ako lepšie a do väčšej hĺbky spoznať svoje telo.

  • SÁVITRYÍ TANTRA MASÁŽE SÚ ZALOŽENÉ NA INDICKEJ TRADÍCII.

  • XENYIE, ZAKLADATEĽKA ZNAČKY SÁVITRYÍ, ZARUČUJE NAJLEPŠIU PROFESIONÁLNU KVALITU.

  • DOPRAJTE SI CELOTELOVÚ ZMYSELNÚ MASÁŽ.

  • VHODNÉ PRE ŽENY, MUŽOV, PÁRY.

Sávitryí tantra masáže vychádzajú z tantrických princípov, meditácie a ajurvédy. Podľa vybranej masáže používame rôzne masérske a tantrické postupy. Čím dlhšia je masáž, ktorú si vyberiete, tým detailnejšiu starostlivosť o telo a dlhšiu pozornosť vašim intimitám prežijete.

Ženy majú možnosť zažiť masáž aj z rúk skúseného a seriózneho maséra, ktorý sa u nás učil a tým pádom garantujeme, že masáž bude prebiehať tak, ako má. 

  

Ak si želáte masáž v oblečení, vyberte z ponuky masáží Sávitryí RELAX.

Objednajte sa

TANTRA
VITALITY
Pozadi tmave tantra savitryi.png

Sávitryí VITALITY

Liečivé a vyživujúce programy

 

Sávitryí VITALITY masáže – liečivé a vyživujúce komplexné programy masáží. Prebuďte v svojom tele znovu život. Súčasné techniky sexuologickej práce s telom, shiatsu, reflexnej terapie obohacujú základy klasickej tantry.  Komplexné ozdravné a vitalizujúce masážne programy. Zvýšenie schopnosti prijatia seba a prežívania vlastného tela.

Sávitryí VITALITY masážné programy  – vám dlhodobo zvýšia úroveň životnej energie, a tým sa prirodzene a zdravo zvýši vaša radosť a chuť do života

Programy VITALITY sú zložené tak, aby si vaše telo vytváralo a naučilo sa spracovávať vysoký prísun sexuálnej energie. Jednotlivé časti tela sa každou masážou uvolňujú do väčšej hĺbky. Zároveň sa vyživujú, vitalizujú a tonizujú. Účinky jednotlivých masáží sa násobia.

  

Ak si želáte masáž v oblečení, vyberte z ponuky masáží Sávitryí RELAX 

Objednajte sa

RELAX
pozadi svetle tantra Savitrii.png

Sávitryí RELAX

Láskyplná starostlivosť bez masáže intimít

 

Vo vašej bezpečnej, komfortnej zóne vám budeme otvárať jemnými, pomalými dotykmi vaše zmysly. Vybalansujeme a zharmonizujeme vaše telo a dušu. Masáže sú v spodnej bielizni a sárongu. Zistíte, že aj “klasická” masáž môžeš byť iná. Budete od nás odcházať osviežení, spokojní a zrelaxovaní.

Ženy majú možnosť zažiť masáž aj z rúk skúseného a seriózneho maséra, ktorý sa u nás učil a tým pádom garantujeme, že masáž bude prebiehať tak, ako má. 

Objednajte sa

VIDEA
formular
bottom of page