top of page
tantra savitryi eshop 2.jpg

Sávitryí QUEEN

Tantra škola pre ženy

Staňte sa kráľovnou svojho života. V škole tantra masáže Sávitryí QUEEN prepájame tantru s ajurvédou. Sú to dve najstaršie vedy o živote, ktoré máme k dispozícii, aby sme z nich čerpali inšpiráciu pre náš súčasný život.

pozadi svetle tantra Savitrii.png

"Je krásne pozorovať, ako postupne prekvitám, prebúdza sa vo mne ženstvo. Navraciam sa

k sebe samej cez aktivity, ktoré som kvôli rodine, deťom prestala vykonávať. Teraz objavujem opäť samú seba. Zisťujem, ako moje telo funguje, ako mocnie, zvyšuje sa moje sebavedomie. Páčim sa sama sebe v zrkadle. :)"

Martina

Lektorkami pre tantru sú Xenyie a Marianna. Lektorkou, špecialistkou na ájurvédu je Martina. Nad rámec znalostí o tantra masáži získate veľa praktických informácií a zážitkov, ktoré vám zpríjemnia bežný život, ak je budete aplikovať.

 

Prajeme si a podporujeme vás, aby ste vedeli prirodzene uchopiť svoju sexuálnu životnú energiu. Prejavovať ju a radovať sa z nej.

Pozadi tmave tantra savitryi.png
Škola SÁVITRYÍ QUEEN Rozpoznávací 0. stupeň

Zjednodušená tantra masáž celého tela bez masáže intimít

Tantra masáž Sávitryí vychádza z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť. Rozpoznávací 0. stupeň zahŕňa predovšetkým výuku systematickej práce s telom. Masáž prebieha v oblečení. Naučíte sa dotýkať tela tak, aby bol dotyk príjemný, láskavý, vzrušujúci ako pre ošetrovanú, tak pre ošetrujúcu. Postupne si zvyknete na prirodzenosť tela.

girl-5728569_1920.jpg

NAUČTE SA TANTRICKÉ TECHNIKY A ZMEŇTE SVOJ ŽIVOT

Prineste si do života novú energiu, tvorivosť a príťažlivosť. Tantra škola Sávitryí je cesta nielen na zvládnutie postupu a techník, ale predovšetkým ich hlboké zažitie a cesty do vlastného vnútra, aj k duši ostatných. Praktizovanie skutočnej tantry prináša zmeny na všetkých úrovniach človeka.

Počas tohto víkendu zistíte, či ste pripravené pokračovať do ďalších stupňov vzdelávania. Dávame vám slobodu voľby. Získavate možnosť naučiť sa prakticky masáž, ktorú využijete doma pre svojich milovaných. Na kurze dostanete množstvo praktických a teoretických informácií. Keď ich začnete využívať, prinesú vám mnoho výhod vo vašom živote.

Ukončené Diplomom účastníka (neoprávňuje na vykonávanie profesionálnej tantra masáže Sávitryí).

 

Ak vás Sávitryí Queen masáž osloví, môžete pokračovať do ďalších stupňov školy. Získate osvedčenie Sávitryí masérka 1. a 2. stupňa a ďalej aj terapeutka.

Osvedčenie pre masérku 1. stupňa získate po absolvovaní 0. a 1. stupňa Školy. To je po 8 dňoch výuky.

Keď sa rozhodnete pre našu spoločnú cestu, budete prechádzať veľkým sebapoznávaním a transformáciou. Je to váš zámer? Škola je koncipovaná ako pobytová. Prídete v piatok / stredu popoludní, ubytujete sa. Potom začína výukový program a končí v nedeľu popoludní. Isto chcete získať to najlepšie a najkvalitnejšie vzdelanie. Po rokoch skúseností s tantrickými kurzami, vieme, že takto vám odovzdáme to najlepšie z našich znalostí.   

Spoločne vytvárame energiu láskavosti a spolupráce. Dôležité sú i spoločné večery, kedy sa študenti porozprávajú a zoznámia sa. Tiež pre nás, lektorky, je výuka viac konzistentná, keď skupina pracuje na jednej vlne. Ak chcete seriózne spoznať náš prístup k tantre, je treba vystúpiť z bežnej reality a ponoriť sa do našej tantrickej. 

0
referencia 0. stupen

Najbližší voľný termín:
11. - 13. 6. 2021

pozadi svetle tantra Savitrii.png

“Milí nerozhodní, mala som tu česť absolvovať školu tantra masáže Sávitryí nultý stupeň aj prvý, a keby som sa mala rozhodnúť, či by som si to zopakovala znova, tak určite áno.

A viete prečo? Pretože to poznanie, tie vedomosti, tie meditácie, ten prístup skvelej učiteľky to bolo ďaleko viac a ďaleko za témou masáže. Každý jeden víkend bol transformačný. Po nulke sa vo mne spustilo veľa vnútorných procesov a prenastavení. Xenyia je človek, ktorý keď naozaj hľadáte poznanie a svetlo, ho vo vás dokáže zapáliť. Čo sa masáže týka, je to krásna a čistá tantra, hlboká, láskavá, vzrušujúca, ktorá lieči bolesti, zranenia a bloky, a prináša krásny zážitok. Je to ucelená technika, doplnená o jej osobné skúsenosti z dlhoročnej praxe.

Keď som išla na jednotku, tak som už vedela, čo zhruba nás tam čaká a myslela som si že, ma už nič neprekvapí. A zasa sa počas meditácií, či pri obede a aj počas masáže objavili veci a emócie, ktoré potrebovali vyliečiť. Jednoducho, tantra škola Sávitryí je naozaj škola a tantra tu je naozaj filozofia života a Xenyia s Mariankou naozaj učiteľky s veľkým srdcom, ktoré vytvárajú bezpečný a čistý priestor pre vašu osobnostnú transformáciu.

Ďakujem za krásny čas.” 

Veronika

Objednajte sa

Upozornenie:

Transformácia začína už s prihlásením

Dlhú verziu videa nájdete TU

1
Pozadi tmave tantra savitryi.png

Škola SÁVITRYÍ QUEEN 1. STUPEŇ (len pre absolventky 0. stupňa)

Tantra masáž celého tela
s intimitami

 

Prvý stupeň nasleduje po rozpoznávacom nultom stupni. 

Budete rozvíjať a prehlbovať techniky Tantrickej masáže Sávitryí Queen. Tantrická masáž celého tela vrátane masáže jóni (vonkajšia časť intimít – slabiny, pysky ohanbia). Pokračovanie výuky ženskej masáže intimít je v 2. stupni. Ide o veľmi citlivé oblasti a nie je možné sa ponáhľať. V procese vám budú pomáhať vedené meditácie, Osho meditácie, debriefing.

 

Zakončené skúškou a odovzdaním osvedčenia masérka 1. stupňa Tantra Sávitryí Queen (oprávňuje k vykonávaniu profesionálnej základnej tantra masáže Sávitryí Queen).

Pre získanie pokročilých znalostí masáže ženských intimít je nutné absolvovať 2. stupeň Školy Sávitryí Queen. Tak získate osvedčenie 2. stupňa.

 

Nové tantra masérky môžu po ukončení kurzov prejsť profesionálnou praxou priamo v Tantra chráme Sávitryí.

Najbližší voľný termín:

11. - 15. 8. 2021

Objednajte sa

2
Pozadi tmave tantra savitryi.png

Škola SÁVITRYÍ QUEEN 2. STUPEŇ (len pre absolventky 1. stupňa)

Hlboké tantrické učenie​

 

Naučíte sa plnú masáž ženských intimít a techniku rozvádzania sexuálnej energie do tela. Budeme spoločne odhaľovať hlbiny a výšiny tantrického učenia. Prevádzať nás budú opäť vedené meditácie, tanec, katarzné techniky, Osho meditácie, ďalšie techniky na očistu čakier a debriefing.

 

Zakončené skúškou a odovzdaním osvedčenia Masérka 2. stupňa Tantra Sávitryí Queen (oprávňuje k vykonávaniu profesionálnej tantra masáže Sávitryí Queen pre ženy). Tu vstupujete do kráľovstva tantry. Ste pripravené?

Druhý stupeň postupuje k ďalšej zložke ľudskej bytosti, a tou sú emócie a pocity. Naučíte sa vnímať, identifikovať a priznať si pravdivo vlastné emócie a vyjadriť ich. Dovolíte si svoje emócie vložiť do dotykov a nechať ich energiu pôsobiť na ošetrovanú. Postupne budeme nadväzovať kontakt s ďalšou vrstvou ľudskej bytosti, a tou je psyché, duša. Budete pokračovať v otváraní, vyjadrovaní, zvedomovaní emócií a zároveň budete poznávať a harmonizovať čakry. Cez čakry, predovšetkým srdečnú čakru, sa budete spájať s vlastnou dušou i s dušou ošetrovanej. Preberieme ďalšie detaily tantrickej masáže Sávitryí Queen.

 

2. stupeň Školy Queen trvá 2 x 5 dní – začíname v novembri 2021.

2. stupeň Školy Queen usporiadavame iba 1 x za 2 roky!

Najbližší termín:
2 x 5 dní
ďalšie termíny pripravujeme

Objednajte sa

Pozadi tmave tantra savitryi.png

Škola SÁVITRYÍ QUEEN 3. a 4. STUPEŇ

Transformácia

 

Jedinečné znalosti, prežitky, skúsenosti, ktoré na Slovensku nikto iný neposkytuje.

Tretí stupeň je určený pre tantrické masérky, ktoré sú pripravené stať sa intímnymi terapeutkami a prejsť vlastnou transformáciou. Ďalej sa môžete vypracovať na lektorku Školy tantra masáže Sávitryí Queen.

Tretí stupeň - 3 x 5 dní, začínáme v októbri 2022

Štvrtý stupeň - informácie individuálne u Xenyie S. Komers

4
prednasky o tantre a vedomem zivote.png

Moje osobné know-how, moje životné a praktické skúsenosti odovzdávam na workshopoch, v škole Tantra masáží Sávitryí a na kurzoch. A to všetko sa naučiť, pochopiť, precítiť, prežiť vyžaduje svoj čas, vlastné tempo i trpezlivosť. Tantra nie je instantná polievka, je to dlhodobý proces.  Ak máte záujem o kvalitné tantrické vzdelanie, rada vás ním do hĺbky prevediem.

 

V mojom podaní ide o transformačný tantrický proces určený ľudom, ktorí vedia, čo chcú. Nevyučujem len za účelom získania certifikátu a nevyučujem ani povrchné erotické masáže.

 

Xenyie, Učiteľka tantry

Tantrická masáž Sávitryí – harmonizuje všetky zložky ľudskej bytosti – fyzickú, emocionálnu, duševnú
i duchovnú. Venuje sa všetkým častiam ľudského tela vrátane intimít.

Počas tejto masáže pracujeme v meditácii. Pečujeme o auru, čakry, meridiány, marmy
a reflexné body (aj v oblasti intimít – veľmi dôležité body, ktorým sa iná masáž nevenuje).

Zbavujeme telo a dušu záťaže, relaxujeme myseľ
a prinášame nové poznania o možnostiach sexuality. Dotýkame sa, hladíme, dávame opateru, rozmaznávame, vzrušujeme.

Kotva 1
bottom of page