top of page

Kurz tantra masáže s manželom I.

Čo nás priviedlo na kurz tantra masáže?


Výchova a sex


Narodila som sa rok pred nežnou revolúciou. Moji rodičia boli na mňa veľmi prísni. Zrejme sa rozhodli, že ak dovtedy urobili v živote nejaké chyby, teraz ich už nemôžu opakovať. Môj otec bol už rozvedený a mal dcérku z prvého manželstva, mama mala za sebou nevydarené vzťahy. Pri mne už chybovať nechceli.


Jednou z mojich prvých spomienok je, ako som sedela v detskej ohrádkovej postieľke tak, že som mala medzi nohami jednu ohrádku. Húpala som sa na nej a vychutnávala si príjemné pocity. Veď to pozná každý. Mohla som mať dva a pol roka. Prišla mama, uvidela, čo robím a zahriakla ma. Trvalo mi veľa veľa rokov, kým som sa odvážila znovu si "robiť dobre".


Ako šesťročná som musela chodiť na poštu platiť šeky za školskú jedáleň. Mala som z toho strašnú úzkosť, pretože som nerozumela, ako je pošta a jedálen prepojená. Rodičia tiež vyžadovali, aby som mala samé jednotky, chodila na krúžky, bola doma vždy presne načas a v sobotu doobeda pomáhala upratovať. Okrem toho som chodila až do maturity na katolícku školu, kde to boli zase samé príkazy a zákazy.


Mala som dobrých rodičov, ktorí sa snažili, ako vedeli. Ale to, čo odo mňa požadovali bolo pre mňa v